Additional information
| Weight | 0.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 3 in |
| ball size | RAM Snap-Link (3/4") |
| weight capacity | .5 lb |
| materials | High strength composite |
| packaging type | Poly Bag |
| weight | 0.18 lb |
| components | RAP-AA-224-1, RAP-SB-275-FF1U, RAP-SB-238U |