Additional information
| Weight | 0.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 2 in |
| holder dimensions | Width Range: 2.875" – 3.5", Depth Range: .375" – 1.125" |
| hole pattern | 2-Hole AMPS: 1.912" |
| materials | High strength composite |
| packaging type | Poly Bag |
| weight | 0.28 lb |
| components | RAM-HAR-COM-NCU |