Additional information
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.25 × 3.63 × 0.72 in |
| holder dimensions | Height Range: 5.75" – 7.25", Width Range: 2.625" – 3.625", Max Depth: .72" |
| hole pattern | 2-Hole AMPS: 1.912" |
| materials | High strength composite |
| packaging type | Poly Bag |
| weight | 0.34 lb |
| components | RAM-HAR-PDXU |