Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 3 in |
| holder dimensions | Height Range: 4.75" – 6.25", Width Range: 2.25" – 3.25" |
| hole pattern | 2-Hole AMPS: 1.912" |
| materials | High strength composite |
| packaging type | Poly Bag |
| weight | 0.25 lb |
| components | RAM-HAR-COM-NCU |